Jest 3 produktów.

Płytki Petriego

Jedno z najbardziej powszechnych akcesoriów laboratoryjnych o uniwersalnym zastosowaniu. Dostępne w naszej ofercie szalki i płytki laboratoryjne charakteryzują się najwyższym stopniem sterylności, są wolne od ludzkiego DNA, Rnaz, Dnaz oraz endotoksyn. Szalki Petriego mogą służyć zarówno do hodowli mikroorganizmów, jak i z powodzeniem sprawdzą się np. jako krystalizatory lub naczynia do nieskomplikowanych reakcji chemicznych. Charakterystyczna budowa oraz kształt szalki Petriego sprawiają, że naczynie umożliwia obserwację procesów zachodzących wewnątrz, również podczas badań mikroskopowych.

Płytki Petriego

W naszym sklepie internetowym czeka na Państwa szeroki wybór szalek i płytek Petriego o różnych parametrach. W sprzedaży posiadamy szalki o średnicy 60 i 90 mm. W zależności od potrzeb i charakteru prowadzonych badań mogą Państwo nabyć szalki dwudzielne lub czterodzielne, albo zdecydować się na klasyczne płytki z jedną, niepodzieloną płaszczyzną. Oferujemy szalki z wentylacją lub bez sprzedawane w ekonomicznych zestawach po 500 sztuk.

Aktywne filtry

z PS o wysokiej przezroczystości, płaska transparentna powierzchnia; możliwość układania szalek w stosie; bezbarwne, sterylne, niepyrogenne

Cena 290,00 zł