Regulamin

Regulamin Zakupów

 1. Realizacja zamówień dokonanych poprzez sklep internetowy Googlab Scientific odbywa się w oparciu o zasady zawarte w poniższym regulaminie.
 2. Dokonanie zamówienia oznacza akceptację warunków zawartych w regulaminie naszego sklepu.
 3. Zamówienia składane poprzez sklep internetowy Googlab Scientific przyjmowane są do realizacji tylko po wypełnieniu formularza  rejestracyjnego.
 4. Wszystkie zamówienia składane poprzez sklep Googlab Scientific  są potwierdzane przez Dział Sprzedaży w ciągu 24h. Brak potwierdzenia oznacza,  iż zamówienie nie dotarło do właściwej komórki handlowej Googlab Scientific.
 5. Wszystkie produkty na stronie sklepu internetowego posiadają ceny netto oraz brutto (z podatkiem VAT). Należy doliczyć koszty transportu wynikające z wagi zamawianych produktów. Paczki zawierające wyroby z tworzyw sztucznych o wadze do 30kg, wysokości 120cm -koszt transportu 25,00 zł netto+23%vat.  Paczki zawierające odczynniki i transportowane w suchym lodzie zawierają koszt transportu omówiony indywidualnie z klientem. Przy zamówieniu poniżej 150,00 złotych netto doliczony zostanie koszt obsługi detalicznej w wysokości 25,00zł netto + 23% Vat. Zamówienia o wartości powyżej 2500,00 zł otrzymują statut „Złoty Klient” - transport gratis.
 6. Zamówienia wyrobów z tworzyw sztucznych realizujemy do 5 dni roboczych. Zamówienia na odczynniki do biologii molekularnej realizujemy:
 • odczynniki LINIA GPB, biologia molekularna -7dni roboczych
 • odczynniki Firm Partnerskich -21-30 dni roboczych
 1. Paczki nadajemy od poniedziałku do piątku, tylko i wyłącznie firmą kurierska współpracującą z Googlab Scientific.
 2. Dostawa towaru do klienta odbywa się w bardzo dobrze zabezpieczonej przesyłce w ciągu 24 h od nadania jej przez Googlab Scientific.
 3. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą dokonania pokwitowania, na Nabywcę przechodzi prawo własności produktu oraz wszelkie ryzyka związane z jego posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
 4. W chwili odbioru towaru Klient jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić kurierowi oraz skontaktować się z  firmą Googlab Scientific. Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę oraz spisanie protokołu niezgodności.
 5. Zgodnie z obowiązującym Prawem Przewozowym Kupujący, który zauważył uszkodzenie przesyłki po odjeździe kuriera może zgłosić ten fakt telefonicznie firmie kurierskiej. Przewoźnik ma obowiązek przysłać kuriera na miejsce dostawy do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w celu spisania protokołu uszkodzenia. Uwaga:  reklamacje na uszkodzenia mechaniczne, powstałe podczas transportu, nie będą rozpatrywane bez poprawnie wypełnionego protokołu szkody z kurierem dostarczającym przesyłkę
 6. Sprzedaż wszystkich produktów odbywa się tylko i wyłącznie na podstawie faktury VAT. Nasza oferta przeznaczona jest tylko dla Firm i Instytucji. Nie prowadzimy sprzedaży dla klientów indywidualnych - osób prywatnych nie prowadzących działalności gospodarczej.
 7. Wystawiamy faktury vat z odroczonym terminem płatności. Warunki płatności omawiamy indywidualnie z klientem (przelew, przedpłata).
 8. Firma Googlab Scientific udziela gwarancji 12, 24, 36 m-cy na sprzedawane produkty.
 9. Firma Googlab Scientific przyjmuje zwroty wyłącznie produktów, których zakup miał miejsce w sklepie www.googlab.pl. Prosimy również o właściwe zweryfikowanie przyczyny.
 10. UWAGA REKLAMACJE: Klient ma obowiązek w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki zawiadomić Googlab Scientific o następujących niezgodnościach: niekompletny produkt, brak zamawianego produktu w przesyłce, błędnie dostarczony produkt, uszkodzony produkt.
 11. Niezgodności zgłaszamy telefonicznie +48(58) 690 71 44 lub na adres e-mail: biuro@googlab.pl
 12. Po wypełnieniu formularza reklamacyjnego, zaakceptowaniu go przez Googlab Scientific klient może odesłać reklamowany towar.
 13. Reklamacje rozpatrujemy w ciagu 14 dni od dnia otrzymania reklamowanego towaru.
 14. UWAGA: Wszelkie zmiany dokonywane w złożonych zamówieniach przez klientów na etapie ich realizacji  muszą zostać uzgodnione z  Googlab Scientific i naniesione w ciągu 24h od złożonego zamówienia. W późniejszym czasie naniesienie zmian jest niemożliwe.

Wymiany i zwroty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
GOOGLAB SCIENTIFIC Sp. z o.o. 

ul. Brzozowa 8
83-200 Rokocin / Starogard Gdański
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Oferta handlowa firmy Googlab Scientific przeznaczona jest dla firm i instytucji czyli dla Odbiorców, w przypadku których zakup i przeznaczenie zamówionych artykułów związany jest bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą, zawodową i naukową.

W związku ze ścisłą specyfiką asortymentu laboratoryjnego oraz specjalistycznych odczynników oraz koniecznością sprowadzenia z zagranicy produktów, odczynników, wyrobów z tworzyw sztucznych niebędących w stałej sprzedaży – często bezpośrednio na zamówienie Klienta po uprzednim personalnym ofertowaniu – wymiany lub zwroty zakupionych produktów lub anulowanie złożonego zamówienia przez Klienta są możliwe tylko i wyłącznie jeśli dany produkt został zakupiony na stronie www.googlab.pl.

Warunkiem przyjęcia przez nas towaru jest brak śladów użytkowania produktu oraz oryginalnie zamknięte, nienaruszone opakowanie handlowe zawierające kompletny produkt a także jego przesłanie w bezpiecznym opakowaniu transportowym. Zastrzegamy, że nie będziemy ponosić odpowiedzialności za uszkodzenia towarów spowodowane przez niewłaściwe opakowanie i oznakowanie przesyłki podczas wysyłki towarów do Googlab Scientific.

W przypadku zamówionych odczynników chemicznych zwroty, wymiany na inne, a także anulowanie złożonego zamówienia są możliwe jeśli dany produkt został zakupiony poprzes sklep internetowy www.googlab.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta na email: biuro@googlab.pl lub tel: +48(58) 690 71 44PROCEDURA ZWROTU TOWARU

Informacje podstawowe

 1. Zabezpiecz zwracany produkt oraz umieść go w kartonie razem z wypełnionym i podpisanym Formularzem Zwrotu.
  Jeśli nie posiadasz Formularza Zwrotu, pobierz go tutaj.
 2. Kliknij Dokonaj zwrotu i wybierz produkty, które chcesz zwrócić wskazując powód zwrotu.
 3. Wybierz formę zwrotu: KURIER UPS. Nadaj paczkę.
 4. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni.
  * Powyższe nie dotyczy rzeczy nieprefabrykowanych, wyprodukowanych według specyfikacji Klienta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych.

Ważne

 1. Jeśli korzystasz z kartonu, w którym otrzymałeś zamówienie starą etykietę nadawczą zastąp otrzymaną wraz z zamówieniem. Paczkę starannie zaklej i nadaj.
 2. Jeśli zwracasz więcej niż jeden produkt możesz umieścić je w jednym opakowaniu zbiorczym. Jeśli wysyłasz więcej niż jedną paczkę UPS, do każdej z nich wygeneruj osobny list przewozowy.
 3. Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.
 4. W zależności od tego jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków. Jeśli opłaciłeś zamówienie za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez Ciebie w Formularzu Zwrotu. Jeśli dokonałeś opłaty poprzez serwis PayPal, PayU lub za pomocą specjalnego vouchera pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.