Bezpieczeństwo Bezpieczne płatności zapewnia PayU
Doradztwo Służymy profesjonalną pomocą w zakupach
Darmowa dostawa Darmowa dostawa zamówień od 1500zł netto

Pipetory i kompatybilne plastiki

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

 • Kontroler pipet do użytku z pipetami o pojemności od 0,1 do 100 ml
 • Dostępnych jest osiem prędkości pobierania i dozowania cieczy
 • Duży wyświetlacz LCD zapewnia wizualne potwierdzenie naładowania baterii i ustawień prędkości
 • Łatwa obsługa jedną ręką
 • Lekka, ergonomiczna konstrukcja umożliwia dłuższe pipetowanie bez zmęczenia
 • Wydajny akumulator litowo-jonowy zapewnia długi czas pracy na każdym ładowaniu
 • Alarm niskiego poziomu naładowania baterii
 • Mocny silnik napełnia pipetę 25 ml w czasie <5 sekund
 • Dostarczany z wbudowanym, ale wymiennym filtrem 0,45 m
 • Może być używany podczas ładowania
 • Kompatybilne i idealne do pracy z  szklanymi lub plastikowymi pipetami serologicznymi, aspiracyjnymi (0.1-100mL), pipetami Pasteura

Cena 1 013,83 zł

Pipetory i kompatybilne plastiki

W bogatej gamie sprzętu i akcesoriów laboratoryjnych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wysokiej jakości i klasy pipetory Googlab Professional Line wyróżnia szeroki zakres kompatybilności, są bardzo ergonomiczne, całkowicie mechaniczne i posiadają czytelny i wyraźny wyświetlacz cyfrowy umożliwiający bezproblemowe odczytanie  objętości zaciąganej cieczy.

Pipetory Googlab Professional Line wyróżnia szeroki zakres kompatybilności, są przeznaczone do zasysania płynów do pipet szklanych lub z tworzywa sztucznego o pojemności od 0,1ml do 100ml. Są wysoce kompatybilne z pipetami serologicznymi oferowanymi na sklepie googlab.pl . Pipetory Googlab Professional Line wyróżnia szeroki zakres kompatybilności, pasują do większości pipet serologicznych i pipet Pasteura  oferowanych na rynku medycznym.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych materiałów. Pipetory Googlab Professional Line  wyposażone są, w zależności od lepkości cieczy w 6 różnych  stopni prędkości z regulacją tej prędkości. Ekran LCD wyświetla ustawioną prędkość oraz status baterii. Dołączony statyw umożliwia ułożenie pipetora w pozycji stojącej lub leżącej, tak aby pipeta nie dotykała powierzchni roboczej i nie uległa kontaminacji.

Pipetory Googlab Professional Line oferowane w sklepie googlab.pl to linia pipetorów przystosowanych do pracy z szeroka gamą materiałów badawczych. Pipetory wytworzone zostały w warunkach pełnej automatyzacji procesu produkcji. Wyposażone są w pełni autoklawowalny silikonowany adapter . To produkty o szerokim spektrum zastosowania od izolacji materiału genetycznego po skomplikowane procedury badawcze.

Pipetory Googlab Professional Line niezbędne są przy wykonywaniu prac badawczych, pobieraniu próbek oraz wielu innych zadaniach z zakresu techniki laboratoryjnej. Wykonane z najwyższej jakości innowacyjnych materiałów, gwarantują maksymalną czystość pipetowania, a dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji, czynią proces pipetowania jeszcze dokładniejszym i bardziej komfortowym. Pipetory dopasowane są do kształtu ludzkiej dłoni, dzięki czemu są wygodne do obsługi jedna ręką.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą starannie wyselekcjonowanych pipetorów  Googlab Professional Line,  które z pewnością uczynią codzienną pracę w laboratorium jeszcze bardziej komfortową.

Pipetory są kompatybilne z

Pipetami serologicznymi Marki Googlab Professjonal Line:

G33260011

G33270011

G33280011

G33290011

Masz pytania? Zadzwoń!
+48 22 20 35 106 lub +48 606 840 913
lub napisz e-mail:
biuro@googlab.pl