Bezpieczeństwo Bezpieczne płatności zapewnia PayU
Doradztwo Służymy profesjonalną pomocą w zakupach
Darmowa dostawa Darmowa dostawa zamówień od 1500zł netto

Mieszadła magnetyczne

Jest 2 produktów.

Aktywne filtry

To ultrapłaskie mieszadło magnetyczne jest łatwe w przenoszeniu i oszczędza cenną przestrzeń, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do każdego laboratorium.

Cyfrowy system sterowania • Czytelny wyświetlacz LED • Zakres prędkości mieszania: 100-1500 obr/min • Zakres temperatur: temp. pokojowa. - 280°C • Szybkie czasy nagrzewania • Obudowa ABS jest ognioodporna i odporna na słabe kwasy i zasady • Płyta grzejna ze stali nierdzewnej pokryta ceramiką jest odporna chemicznie i odporna na zarysowania • Funkcja bezpieczeństwa: wskaźnik ostrzegawczy HOT jest wyświetlany w temperaturze 50°C i wyższej • Funkcja bezpieczeństwa: ogrzewanie zatrzymuje się automatycznie, jeśli temperatura płyty grzewczej przekroczy 320°C


Cena 1 179,82 zł

To ultrapłaskie mieszadło magnetyczne jest łatwe w przenoszeniu i oszczędza cenną przestrzeń, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do każdego laboratorium.

• Ultrapłaska, zajmująca niewiele miejsca konstrukcja • Zakres prędkości mieszania: 15 - 1500 obr/min • Automatyczne mieszanie z odwracaniem obrotów dla lepszych wyników mieszania • Wykonany z materiałów odpornych chemicznie • Antypoślizgowy i stabilny.

Cena 737,02 zł

Mieszadła magnetyczne

W laboratoriach analitycznych mieszadła magnetyczne wykorzystywane są głównie do mieszania większych objętości cieczy, zwykle z koniecznością ich podgrzania do określonej temperatury w celu wywołania odpowiednich reakcji chemicznych i biologicznych. Z tego powodu, mieszadło będzie istotnym elementem wielu laboratoriów o różnych profilach, a jego niezawodne działanie pozwoli na precyzyjne i kompleksowe wykonywanie badań i pomiarów.W naszej ofercie znajda Państwo szeroki wybór urządzeń do magnetycznego mieszania cieczy, wyposażonych w liczne funkcje i dodatkowe właściwości, które mogą mieć zastosowanie przy bardziej zaawansowanych technologicznie badaniach i pracach z zakresu mikrobiologii. W sprzedaży posiadamy niezawodne mieszadła magnetyczne, wyposażone m.in. w system podgrzewania umożliwiający osiągniecie temperatury 280 ºC, elektroniczny system sterowania, antypoślizgową płytę gwarantującą doskonałą stabilizację, cyfrowy wyświetlacz LED ułatwiający kontrolę parametrów procesu mieszania cieczy, a także wiele innych dodatkowych możliwości jak czujniki temperatury czy wysoki stopień ochrony IP.

Mieszadła

Wszystkie dostępne w naszym internetowym sklepie laboratoryjnym mieszadła charakteryzują się specjalistyczną konstrukcją obudowy z ABS – ognioodpornego tworzywa zapewniającego optymalną ochronę przed działaniem substancji chemicznych i agresywnych mediów, warunkami zewnętrznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Specjalistyczne systemy kontrolno-pomiarowe pozwalają na odczytywanie i raportowanie temperatury z dokładnością do 0,5º C. Jednocześnie, urządzenia pozwalają na podpięcie dodatkowych, zewnętrznych czujników, dla uzyskania jeszcze większej precyzji pomiaru temperatury podgrzewania. Wybierając dowolne mieszadło magnetyczne z naszej oferty, zyskują Państwo gwarancję doskonałej wydajności i niezawodności w przystępnej cenie. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze i zakupie wszystkich urządzeń z naszej oferty.

Masz pytania? Zadzwoń!
+48 22 20 35 106 lub +48 606 840 913
lub napisz e-mail:
biuro@googlab.pl